Idea

VEGEPIX to autorskie fotografie do dekoracji wnętrz i inne produkty związane z ogrodnictwem.

Fotografia warzyw to nie tylko dekoracyjne zdjęcia produktowe, to przede wszystkim pasje utrwalone w postaci obrazów.

Fotografia i uprawa warzyw połączone w jedno dają mi radość tworzenia, z której powstają dekoracje do domu, designerskie zdjęcia, autentyczne obrazy na ścianę malowane aparatem fotograficznym.

Wszystkie z fotografowanych przeze mnie warzyw uprawiam od wielu lat w swoim ogrodzie. Fotografia produktowa i fotografia kulinarna dotychczas były częścią mojej pracy. Połączone w jedno dają Ci piękno, które ja w nich zauważyłam, a które teraz może zawisnąć na Twojej ścianie. W domu, restauracji albo w pracowni dietetycznej. Masz pewność, że wszystkie warzywa są autentyczne, wyrosły w naszym polskim klimacie, bez środków ochrony roślin. Są takie naprawdę: czasem nadgryzione przez innych mieszkańców ogrodu. Niedoskonałe, naturalne i różnorodne. Za to je uwielbiam!

Moje kompozycje z warzyw dodadzą Ci energii za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz. Zobaczysz na zdjęciu pachnące zioła, aromatyczne pomidory, piękne kapusty i energetyczne bakłażany. Zapraszam Cię do mojego ogrodu! Teraz jego część może znaleźć się także u Ciebie, albo u bliskiej Ci osoby, której podarujesz zdjęcie na prezent.

Na stronie znajdziesz też inne produkty, związane z moją pasją, takie jak e-book o tym, jak zacząć uprawiać własne warzywa, kalendarze z warzywami. Wszystkie są mojego autorstwa.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak uprawiam ogród, zapraszam Cię na moje ogrodowe konto na Instagramie.

Jeśli chcesz zobaczyć moje zdjęcia kulinarne, zapraszam Cię na stronę na Facebooku.